Tento starý pán si prišiel po výplatu: Jeho šéf ho však surovo zmlátil!

Viete si predstaviť, že si idete po výplatu a namiesto úsmevu šéfa a obálky peňazí na ktoré máte právo dostanete riadne cez držku? Tento starý pán si to zažil, a verte, že to nebola prechádzka ružovou záhradou.

To, čo sa podarilo zachytiť bezpečnostnej kamere v podchode v rumunskom meste Brašov nemá v dnešnej modernej dobe obdoby! Dvaja mladíci surovo dobili starého pána, ktorý sa im nedokázal brániť – dôvod, pre ktorý to však spravili vás zaručene šokuje!

Dumitru Niculae (66) bol obeťou brutálneho útoku. Za svojím vtedy ešte aktuálnym šéfom prišiel, aby si vypýtal mzdu za svoju prácu. Ten mu namiesto platu však nadelil iné – riadnu bitku spolu so svojím kamarátom! Video pobúrilo celú spoločnosť a celá situácia bola zmedializovaná. Podľa miestnych médii boli mladíci zatknutí a hrozí im väzenie.


Na video je jasne vidieť ako starčeka dobili a aj v prípade, keď upadol do bezvedomia, jeden z nich pokračoval v bitke. Dumitri celú situáciu vysvetlil, keď sa prebral z bezvedomia v nemocnici. Upozorňujeme, že video nie je vhodné pre slabšie povahy!

Pokračovanie článku a video nájdete na ďalšej strane..